• Odsłony: 172

Każda pomoc się liczy!

Z inicjatywy klasy Ib, dnia 29 stycznia uczniowie naszej szkoły udali się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie. W szkole trwała zbiórka karmy dla psów oraz kotów, która została dostarczona. Myślę, że wszystkim, którzy przyczynili się do zebrania karmy należą się ogromne podziękowania. Uczniowie mieli okazję poznać zwierzęta, które mieszkają miejmy nadzieję tymczasowo w schronisku oraz mogli się z nimi pobawić.

Zwierzęta były bardzo chętne do zabawy i wystawiały noski przez kraty. Należy podziękować wszystkim pracownikom schroniska, ponieważ przyczyniają się do tego, że te zwierzęta mają choć trochę lepsze życie. Opiekują się nimi, leczą i dają ciepło, które tak jak i my potrzebują. Pamiętajmy, że zwierzę odczuwa wszystko tak samo jak człowiek. Schronisko przyjmuje wszystko to, co jest potrzebne w utrzymaniu zwierząt, więc jeśli jesteś w stanie to myślę, że warto.

Miejsce to jest otwarte codziennie w godzinach 9.00 - 16.00

Myślę, że akcje takie jak te, w których uczestniczyła nasza szkoła powinny być organizowane częściej i pamiętajmy, że każda pomoc się liczy!

 

//