• Odsłony: 166

Adoptuj kwiatka

W naszej szkole od kilkunastu dni trwa akcja pt. "Adoptuj kwiatka" którą zorganizowała i poprowadziła pani  K.Różycka-Kasztelan. Uczniowie naszej szkoły codziennie przynosili co raz to różniejsze kwiatki, dzięki którym przyozdobiono parapety na korytarzach.

Jak powiedziała pani Kasztelan wielu uczniów zaangażowało się w akcję kwiatwą, a ich ilość przerosła jej oczekiwania. Oczywiście każdy, kto nawet w małym stopniu, przyłączył się do akcji mógł liczyć na dodatkową ocenę z biologii. Z pewnością ta mała zachęta zmotywowała niektórych do pomocy, ale jak wiemy uczniowie naszego liceum chętnie przystępują do tego typu przedsięwzięć, również bezinteresownie. Trzeba przyznać, że aż trudno nie podzielać entuzjazmu pani Kasztelan, kiedy widzi sie tak ładne wyniki tej akcji.

"Planujemy na wiosnę wznowić akcję, ale tym razem chodziłoby o ukwiecenie ogródka przy szkole."

Jakiś czas temu nasi koledzy i koleżani zaangażowali się w tworznie mebli z drewnianych palet. Jak widać na wiosnę, podczas długiej przerwy będziemy mogli nie tylko wygonie uiąść na naszym ogródku, ale będą nas też otaczać piękne kwiatki. Brzmi to ciekawie i obiecująco, a i tym razem pani Kasztelan z pewnością będzie mogła liczyć na wsparcie ze strony uczniów. 

To wspaniały widok dla wszystkich kiedy cała społeczność szkolna wspólnie angażuje się w ulepszanie naszego liceum, bo to właśnie my tworzymy wizerunek naszej szkoły, a dzięki takim przedsięzięciom na pewno będzie się nam o wiele przyjemniej spędzało czas na korytarzach. Oby więcej tak ciekawych akcji! 

//