• Martyna Bitner
  • Odsłony: 312

Best of the best według 1F!

Kiedy praktycznie cały czas musimy spędzać w domach, bardzo łatwo o znudzenie oraz brak motywacji czy też kreatywność. Właśnie dlatego uczniowie z klasy 1F wyciągają pomocną dłoń do wszystkich tych, którzy może szwędają się po domu bez większego celu, aktywność fizyczna już ich nie bawi, czy też może wydali całe oszczędności na zakupy online. Zapraszamy może znajdziecie coś dla siebie.

Czytaj więcej: Best of the best według 1F!

  • Iwan Ola
  • Odsłony: 122

Majówka w czasie pandemii

           Weekend majówkowy w tym roku zmienił się nie do poznania. Majówka była inna niż zwykle. Większość młodych ludzi przywykła do spędzania wolnych dni na wyjazdach, grillach i spotkaniach  ze znajomymi. W tym szczególnym okresie jednak trzeba było zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa i jak najbezpieczniej spędzić ten czas.

Czytaj więcej: Majówka w czasie pandemii

  • Wiktoria Bujak
  • Odsłony: 198

Święta w obliczu epidemii

Już w najbliższą niedzielę 12 kwietnia, będzie miało miejsce jedno z najważniejszych polskich świąt. Święta Wielkiej Nocy, czczone są w Polsce od pokoleń, a tradycje towarzyszące im, są dobrze znane każdemu z nas. Dziś zdajemy sobie sprawę, że Wielkanoc 2020 roku, będzie inna. Właśnie, jak mają wyglądać tegoroczne święta w obliczu epidemii?

Czytaj więcej: Święta w obliczu epidemii

  • Martyna Bitner
  • Odsłony: 352

Jak to właściwie jest z tą Iskierką Radości, czyli wywiad z panią wicedyrektor Wiolettą Kobzdej.

Iskierka Radości od wielu lat jest jednym z najgorętszych tematów wśród uczniów naszej szkoły. Przy każdej edycji wiele osób jest chętnych do pomocy i zawsze przynosi to wszystkim wiele radości. Mimo to za pewne nie każdy z nas wie skąd powstał pomysł na takie przedsięwzięcie. Tego, oraz innych interesujących rzeczy dowiedziałam się w rozmowie z Panią wicedyrektor Wiolettą Kobzdej, którą przeprowadziłyśmy kilka dni temu.

Czytaj więcej: Jak to właściwie jest z tą Iskierką Radości, czyli wywiad z panią wicedyrektor Wiolettą Kobzdej.

//