• Odsłony: 323

Bo jak nie my, to kto?

Dnia 02.03.2020 r. uczennice naszej szkoły rozegrały mecz siatkarski. Dziewczyny zmierzyły się z siatkarkami Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Maksymiliana Marii Kolbego. W pierwszym oraz drugim secie nasze dziewczyny bardzo dobrze sobie radziły i nawzajem siebie dopingowały. Najbardziej rzucała się w oczy współpraca oraz pasja z jaką grały! Mecz zakończył się zwycięstwem 3:0. Gratulujemy!

"W trzecim secie zaczęła się ogromna walka, prawie przegrałyśmy" - mówi jedna z siatkarek naszego liceum. Czas spędzony na treningach opłacił się i przyniósł sukces oraz dumę dla naszej szkoły. Do ostatniej chwili walczyły o punkty, pokazując, że to co robią, biorą na poważnie.

Jak powiedział Łukasz Żygadło - "Do gotowania trzeba mieć serce, tak samo jak do siatkówki" i to właśnie pokazały nasze siatkarki.