• Odsłony: 199

Co za emocje!

Zaangażowanie, radość, skupienie, nadzieja na wygraną i miłość do sportu. To wszystko można było zobaczyć na twarzach naszych siatkarek podczas meczu z II LO. Najbardziej rzucała się w oczy pasja, z jaką grały, zdobywając kolejne punkty. Pasja, która motywuje do działania, stawiania sobie kolejnych wyzwań i spełniania swoich marzeń.

Czytaj więcej: Co za emocje!

  • Odsłony: 217

Przegląd siatkarski cz.1/3

 

W minionych tygodniach doznaliśmy wielu pozytywnych emocji związanych z meczami męskiej siatkówki. Zawodnicy Osiemnastki na wyjeździe podejmowali V Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Samochodowych oraz XIV Liceum Ogólnokształcące. Mimo przerw w treningach, to dzięki meczom, drużyna utrzymała odpowiedni rytm. Ale jak to dokładnie było?

Czytaj więcej: Przegląd siatkarski cz.1/3

  • Odsłony: 330

W zdrowym ciele, zdrowy duch

20 czerwca 2017 roku, na boisku przy ulicy Paproci, został zorganizowany nasz coroczny, szkolny, dzień sportu. Mimo niemiłosiernej fali upału, a także zmęczenia wszyscy wspólnie spotkali się pod hasłem ,,Sport to zdrowie", aby bawić się i rywalizować. 

Czytaj więcej: W zdrowym ciele, zdrowy duch

  • Odsłony: 325

Jak plażówka, to tylko siatkówka!

Do wakacji pozostało już niewiele czasu. Każdy marzy o odpoczynku i zabawie w gronie znajomych. Nasi nauczyciele od wychowania fizycznego postanowili więc zorganizować turniej trójek siatkarskich. W każdym zespole musiała znajdować się co najmniej jedna osoba przeciwnej płci, a mecze rozgrywane były w systemie grupowym na czas. Kto był w stanie wyjść z grupy? Kto wygrał?

Czytaj więcej: Jak plażówka, to tylko siatkówka!

  • Odsłony: 578

Złote srebra

 

Pot, łzy i rwanie murawy... Odbiory, faule i okrzyki. Atmosfera napięta, towarzystwo ogromnego stresu i chęć pokazania, po co się przyjechało. To właśnie dobrze opisuje dzień, w którym OSIEMNASTKA ZOSTAŁA WICEMISTRZEM PIŁKI NOŻNEJ DZIEWCZĄT W SZCZECINIE!

Czytaj więcej: Złote srebra

//