• Marcin Kozakiewicz
  • Odsłony: 18

Sport w szkole grudzień 2022 - styczeń 2023

06.12.2022 Odbył się 21 turniej koszykarski w formule mikstów, czyli gry 3x3. Drużyny składały się z 2 kobiet oraz 2 mężczyzn. W grze uczestniczyło 6 osób, natomiast pozostałe dwie były rezerwowymi. W turnieju brało udział 14 zespołów z różnych szkół. Drużyna z naszego liceum stanęła na podium zajmując trzecie miejsce.

Czytaj więcej: Sport w szkole grudzień 2022 - styczeń 2023

  • Odsłony: 342

Dzień Sport, czyli w zdrowym ciele, zdrowy duch!

Dnia 18 września 2020 r. został zorganizowany coroczny Dzień Sportu. Impreza odbyła się na stadionie przy ulicy Hożej. Mimo niskiej temperatury uczniowie spotkali się w pełni sił, aby walczyć o miejsca na podium. Zawodnicy z każdej klasy brali udział w pięciu konkurencjach: bieg na 100m, bieg na 400m, skok w dal, sztafeta, rzut kulą.

Czytaj więcej: Dzień Sport, czyli w zdrowym ciele, zdrowy duch!

  • Odsłony: 479

Bo jak nie my, to kto?

Dnia 02.03.2020 r. uczennice naszej szkoły rozegrały mecz siatkarski. Dziewczyny zmierzyły się z siatkarkami Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego im. św. Maksymiliana Marii Kolbego. W pierwszym oraz drugim secie nasze dziewczyny bardzo dobrze sobie radziły i nawzajem siebie dopingowały. Najbardziej rzucała się w oczy współpraca oraz pasja z jaką grały! Mecz zakończył się zwycięstwem 3:0. Gratulujemy!

Czytaj więcej: Bo jak nie my, to kto?

  • Odsłony: 475

Co za emocje!

Zaangażowanie, radość, skupienie, nadzieja na wygraną i miłość do sportu. To wszystko można było zobaczyć na twarzach naszych siatkarek podczas meczu z II LO. Najbardziej rzucała się w oczy pasja, z jaką grały, zdobywając kolejne punkty. Pasja, która motywuje do działania, stawiania sobie kolejnych wyzwań i spełniania swoich marzeń.

Czytaj więcej: Co za emocje!

  • Odsłony: 493

Przegląd siatkarski cz.1/3

 

W minionych tygodniach doznaliśmy wielu pozytywnych emocji związanych z meczami męskiej siatkówki. Zawodnicy Osiemnastki na wyjeździe podejmowali V Liceum Ogólnokształcące, Zespół Szkół Samochodowych oraz XIV Liceum Ogólnokształcące. Mimo przerw w treningach, to dzięki meczom, drużyna utrzymała odpowiedni rytm. Ale jak to dokładnie było?

Czytaj więcej: Przegląd siatkarski cz.1/3