• Kategoria: Wydarzenia i opinie
  • Odsłony: 97

Dzień Sportu w Naszej Szkole!

 

Ostatni tydzień szkoły w roku szkolnym może się wydawać dla wielu uczniów nudny, jednak Nasza szkoła organizuje dni tematyczne, które nie pozwalają na nudę! We wtorek tj. 22.06.2021 w Naszej szkole został zorganizowany Dzień Sportu. Każda klasa losowała jeden kraj i przygotowywała flagę oraz plakat związany z nim, mogliśmy się również przebrać w barwy narodowe tego kraju, było to oceniane i klasa która wygrała tę konkurencję jest 2c. Serdecznie gratulujemy! 

Mogliśmy brać udział w wielu zabawach jak np. baloniada, turniej piłki nożnej czy siłowanie na ręce. Wszystkie te konkurencje zapewniły wiele uśmiechów i radości, a co najważniejsze, nauczyciele również brali w nich udział. Każda klasa zbierała kartki, które zapewniają zwycięzcom wyjście do kina. Szęśliwcami zostali uczniowie z 2F. Gratulujemy!

Myślę, że dzień ten był pełen wrażeń i  zbliżył uczniów do grona pedagogicznego. Była to doskonała odskocznia od typowych lekcji w klasie i wcale nie było nudno!