Dzień Matki

Wielkimi krokami zbliża się Dzień Matki, 26 maja mamy okazję, aby poświęcić naszym mamom wyjątkową ilość uwagi i czasu. Często zapominamy doceniać najważniejsze kobiety w naszym życiu na co dzień, dlatego pamiętajmy o nich w tym dniu.

Obsypywanie rodzicielki drogimi prezentami nie będzie równało się z przyjemnym dniem spędzonym w gronie własnych dzieci. Teraz kiedy obostrzenia są znacznie luźniejsze mamy mnóstwo możliwości. Możemy obdarować mamę bukietem kwiatów, czy rękodziełem zrobionym od serca, czymś, co związane jest z naszą pasją, następnie rozpieścić się trochę w kawiarni, kinie, restauracji, a nawet u fryzjera, czy kosmetyczki. Chyba że ty i twoja mama nie jesteście entuzjastami miejsc gdzie znajdują się inni ludzie, zwłaszcza kiedy chcecie w  skupić się na sobie nawzajem polecam udanie się do parku, czy nad jezioro, aby posiedzieć i pokarmić kaczki (tylko nie chlebem!). Trudno  czasem uwierzyć jaką cudowną kobietę macie w domu, kiedy przez cały rok nie skupiamy się by być przy niej blisko, wychodząc z założenia, że widzicie się codziennie więc dbanie o relacje nie ma sensu.
Dlatego życzę wam, waszym i własnej mamie żebyście zawsze czuli się nawzajem doceniani, dbali o siebie i nigdy nie zapominali jak bliskimi osobami dla siebie jesteście!