• Kategoria: Wydarzenia i opinie
  • Odsłony: 146

Za wszystko dziękujemy - Pani Dyrektor!!

„Wszystko się kończy, wszystko przeminie
I sen się przerwie – słodkie marzenie,
Lecz coś jest w duszy, co nigdy nie minie
I wciąż trwać będzie, a tym jest – wspomnienie.”

Przez wiele lat Pani  Edyta Czajkowska pełniła fukcję dyrektora naszej szkoły oraz nauczyciela języka niemieckiego. Starała się jak najlepiej i najrzetelniej przekazywać nam wiedzę. Praca nauczyciela nie należy do łatwnych zadań, najważniejszy jest dobry kontakt z uczniem, co zdezydowanie nasza Pani dyrektor miała! Wszczyscy pracownicy ale i uczniowie wiedzą, że można było na nią liczyć. Mimo wielu innych zajęć zawsze była gotowa do pracy i do pomocy. Niestety, przez sytuację w jakiej się znajdujemy, nie możemy pożegnać Pani Dyrektor osobiście na apelu, jednak uczniowie przygotowują dla niej małą niespodziankę, która myślę bardzo ją zaskoczy. 
W imieniu wszystkich uczniów naszej szkoły dziękuję za zaangażowanie, za troskę, za wzór owocnej pracy i przede wszystkim pełnego oddania szkole. Życzymy dużo zdrowia, samych sukcesów, wspaniałych dni oraz czasu na rowijanie pasji i spełnienia marzeń!