Majówka w czasie pandemii

           Weekend majówkowy w tym roku zmienił się nie do poznania. Majówka była inna niż zwykle. Większość młodych ludzi przywykła do spędzania wolnych dni na wyjazdach, grillach i spotkaniach  ze znajomymi. W tym szczególnym okresie jednak trzeba było zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa i jak najbezpieczniej spędzić ten czas.

           Okazuje się jednak, iż nastolatkowie znaleźli sposoby na spędzenie tego czasu. Zaczęli uprawiać aktywności fizyczne w domach, jak i na świeżym powietrzu w parkach i lasach, pomagać rodzicom w domu i na działce, dużo również osób odpoczywa relaksując się w parku, w ogrodzie czytając książki, oglądając filmy. Niektórzy również spotykają się ze znajomym, oczywiście w maseczce i z zachowaniem odpowiedniego odstępu. Młodzież w tę majówkę - inną niż wszystkie - musiała szczególnie wykazać się duża odpowiedzialnością i zachowaniem  bezpieczeństwa. Uczniowie naszej szkoły spędzili majówkę dbając o zdrowie swoje i bliskich, to był dobry czas, aby zacząć spędzać czas z rodzicami, docenić to co daje nam natura w lesie i spędzić jak najkorzystniej ten czas.              

            Dużo młodzieży jednak nie może przywyknąć do nowego życia i nie radziła sobie ze spędzaniem majówki nie mogąca wyjechać za granice czy tez spotkać się w licznym gronie na grillu. Lecz, jak sami uczniowie zaznaczają zdrowie jest najważniejsze i trzeba zachować bezpieczeństwo. Jednakże mamy nadzieję, iż każdemu ten czas upłynął jak najlepiej i każdy z zadowoleniem wrócicił na lekcje online.

//