Walentynki

Walentynki - bardzo dobrze znane każdemu z nas, Święto Zakochanych. Co ciekawe uroczystość miała miejsce już w starożytnym Rzymie. Mimo że w tym roku święto to, wypada w trakcie trwania ferii zimowych, kolejny raz mogliśmy polegać na naszych kolegach i koleżankach z Samorządu Uczniowskiego.

 07.02.2020 roku, mogliśmy spodziewać się doprawdy wielu atrakcji w naszej szkole. Samorząd Uczniowski zapewnił nam powody do radości, zabawy i uśmiechu. Pośrodku głównego korytarza, rozstawione było stoisko walentynkowe. Tuż obok znajdowało się centrum rozrywki, a mianowicie punkt karaoke. Ostatnim razem cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, również dzisiaj, uczniowie mogli spróbować swoich sił i przedstawić szkole swoje talenty. Możliwe były do otrzymania nagrody, jednak największą z nich, było podbicie serca niejednej osoby. Kiedy romantyczne piosenki rozbrzmiały na korytarzu, osoby zaangażowane w akcje roznosiły kwiatki lub słodkości w koszyczkach, uczniowie bawili się uśmiechnięci przy muzyce. Poza tym zorganizowana została Poczta Kwiatowa i Walentynkowa, które cieszyły się znakomitym uznaniem. Każdy z nas, mógł anonimowo przekazać kartkę walentynkową razem z kwiatem, swojemu obiektowi westchnień. Kartki własnoręcznie robione razem z różami oraz przepysznymi ciastkami, sprzedawane były i gotowe do nabycia czekały na głównym stoisku. Podczas piątej i szóstej godziny lekcyjnej, Poczta Walentynkowa rozpoczęła swoje działanie i roznosiła upominki po klasach. Nasi koledzy i koleżanki z Samorządu, w tym roku bardzo postarali się, aby tego dnia nikt się nie nudził, wręcz przeciwnie. Zabawa była przednia, wspomnienia zostaną z nami na długo i nie pozostanie nam nic innego, jak czekać na kolejny dzień świętego Walentego. 

Zdecydowanie akcji towarzyszyło ogólne zainteresowanie, dużo śmiechu, zabawy, ciepłej atmosfery i radości. Uważam, że nie można było zorganizować lepszego Dnia Zakochanych i lepiej zacząć ferie. Dziękujemy za zaangażowanie i raz jeszcze życzymy każdemu z osobna udanych Walentynek i ciekawych ferii!

//