Spragniony? A może Głodny? Szkolny bufet pierwszej pomocy.

 

Od początku roku szkolnego na terenie naszej szkoły działa bufet szkolny. Bufet ten, jak każdy wie, znajduje się tuż obok szatni.Prowadzi go Pani Beata Niemyjska. Miła i sympatyczna Pani o pogodnym usposobieniu i życzliwym podejściu do młodzieży.

Jak wiadomo, nauka w szkole jest bardzo wyczerpującym zajęciem. Sprawdziany, kartkówki, pisanie rozprawek potrafią wyssać z nas mnóstwo energii. Nasze młode organizmy dopominają się wtedy o uzupełnienie jej w formie jedzenia i picia. Co mamy wtedy zrobić jeśli zapomnieliśmy kanapek z domu? Drugie śniadanie jest bardzo ważnym posiłkiem dnia i nie powinniśmy go pomijać, szczególnie w naszym wieku. Rozwiązaniem i jednocześnie punktem pierwszej pomocy w takich sytuacjach jest - bufet szkolny.

Każdy może tu znaleźć coś dla siebie. Zdrowe i świeże kanapki, bagietki, sałatki są tu serwowane codziennie. Możemy tu w miłej atmosferze zaspokoić głód i nabrać sił do dalszej nauki. Osoba spragniona znajdzie tu spory wybór napojów zarówno na zimno jak i na ciepło. Można delektować się herbatami smakowymi lub dodać sobie energii kawą z ekspresu, szczególnie przed planowanym sprawdzianem. Miła obsługa i przyjazna atmosfera sprzyjają częstym wizytom w bufecie.

Idąc do szkoły dobrze jest mieć świadomość, że w trakcie pobytu w niej nie umrzemy z głodu ani z pragnienia. Nie pozwoli na to Pani Beata ani nasz szkolny bufet.

 

 

 

 

--  koniec  --

//